Hakkımızda

2014 Eylül ayında Umut metal tasarım Ümraniye ilk demir doğrama atölyemizi İnkılap mahallesi salı pazarı caddesinde faaliyete geçirdik. 2015 Ağustos ayında yine Ümraniye’de Elmalıkent mahallesi Özyavuz caddesi 36/A adresine demir doğrama  atölyemizi taşıdık ve  hizmet vermeye devam ediyoruz. Atölyemizi ferforje imalat, tadilat ve ferforje sanatı ile müşterilerimizin isteklerine ve estetik zevklerine uygun ferforje kapı, ferforje korkuluk, ferforje merdiven, dekor ve TV sahneleri, Çelik çatı ve mimari projelere destek ve hizmet vermek amacıyla faaliyete kurduk. Bu güne kadar birçok müşterimize ferforje, çatı ve diğer hizmetleri aksatmadan sunduk. Hizmetlerimizi İstanbul ve çevre illerde gerçekleştirdik ve “Ferforjede uzmanlaşmış bir demir doğrama atölyesi” olduk. Ekibimiz dört yıl boyunca değişmiş ve kendini geliştirmiştir. Ekibimiz kurucusu ve demir ustası Durmuş Uluğ tarafından yönetilmekte ve işlerin yönetimi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Her şeyden önce işimizi severek yapıyoruz.

Umut metal tasarım Ümraniye demir doğrama atölyesi olarak inanmanın ve isteğin başarıda çok önemli bir rol oynadığını biliyoruz. İşimizde daha iyi ve güvenilir olmak için araştırıp kendimizi ve pazar sanayisini yakından takip edip, yenilikleri sürekli araştırıyoruz. Bunları müşterilerimize uygun hizmetler yada ferforje ürünler haline getirmeye çalışıyoruz. Umut metal tasarım Ümraniye atölyesinde sorunlara çözüm üretiyoruz. Yaptığımız ve yapacağız iş, hizmet ve ürünlerimizde bahanelere değil çözümlere odaklı çalışıyoruz. Düzenli ve programlı çalışıyoruz. Müşterilerimize uygun saatler, projelere uygun ve zamanında çalışmalar gerçekleştirip atölyemizi geleceğe taşımaya devam ediyoruz.

umut-metal-tasarım-hakkımızda

Bizimle iletişim kurmak, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi almak, soru – görüş ve önerileriniz için bir çok kanalı kullanabilirsiniz. Bize mail yoluyla [email protected] ve [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı sırasıyla instagram ve facebook takip etmekte ve umut metal tasarım Ümraniye demir doğrama atölyesi , ferforje ürünlerimiz, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.