Ferforje Hizmetler Demir Doğrama Hizmetlerimiz

Ferforje Hizmetlerimiz sizlere özel ve genel olarak farklı sayfalara ayrılmıştır. İsteklerinize uygun sayfalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz. Demir doğrama(ferforje vb metal doğrama imalatı), mimari projeler( tv dekorları, inşaat projeleri), Ferforje  Tamir(eskiyen ferforje bakım ve tamiri) olarak ayrılmıştır. Ferforje hizmetler hakkında bilgi almak ve detaylara ulaşmak için iletişim sayfamıza da uğrayabilirsiniz.

Mimari Proje Desteği


mimari-projeler 500x500   mimari-projeler-söhret-kafası 500x500

Mimari projelerimiz uzun soluklu olarak tv sektöründe dekor mimarisinde yoğunlaşmıştır. Kanal D, Tv 8, Show TV vb.. gibi televizyon sektöründe öncü firmaların dekor ve sahne çalışmalarında destek verdik. Yayına hazırlanana kadar kurulum, onarım, imalat, tribün ve kaynak desteği ile süreçte büyük rol aldık ve almaya devam ediyoruz.

Mimari Projelerimiz sadece dekor ile sınırlı değildir. İnşaat sektöründe yerel firmalara ferforje ürünlerin imalatında da destek veriyoruz. Demirin güçlü yapısı ile uzun ömürlü yapıların temelini oluşturuyor güven ile yaşam sağlıyoruz. Yaşamın her alanında ev, iş, park, özel ve kurumsal mekanlarda desteğimizi güvenle ve azimle sürdürüyoruz.

Ferforje Bakım & Tamiri


Ferforje tamir  Ferforje Bakım Tamir

Ferforjenin doğmasında ki en büyük etken estetik ve güveni bir arada barındırmasıdır. Ferforje imalatı yanında uzun süre ayakta kalabilecek ferforje ürünler için bakım çok önemlidir. Ferforje bakım desteği ile çürümüş, zamana yenik düşmüş ferforje ürünlerinizi tekrar eski günlerine kavuşturabiliyoruz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak ev ve bahçe tarzında olmakla birlikte, apartman kapıları, duvar üstü korkuluk, cumba korkuluk, pencere korkulukları, vb. ürünlerin bakımının desteğini sunuyoruz.

Demir Doğrama


ferforje-demir-korkuluk500x500  Demir Doğrama Profil

Estetik ve sağlamlığın bir arada olduğu demir doğrama zanaatı ile her yer daha güzel ve güvenli. Demir doğrama ürünlerinin imalatı ve bakımı dışında isteklerinize göre kesim desteği veriyoruz. Fabrika çıkışı profil, lama, boru vb. ürünlerinizin uygun boylarda doğranması kullanılabilir hale gelmesi de bizim hizmetlerimiz arasındadır. Bu süreç içinde gelen ürünlerin doğranması, boyası, temizlenmesi gibi işlemlerden geçtikten sonra hizmete son veriyor, müşterilerimizi memnuniyetle uğurluyoruz.

Kilogram Ferforje İmalatı


Ferforje Pencere Korkuluk Ferforje Korkuluk

İstenilen tonda ferforje imalatı atölyemizde gerçekleştirilir. İstenilen ferforje modeli üzerinde seri üretim desteği veriyoruz. İmalat sürecinde müşterilerimizin istediği ferforje ürünleri en kısa sürede üretiyor ve teslim ediyoruz. Malzemeli ve malzemesiz işçilik desteği ile müşterilerimize farklı fiyat seçenekleri sunarak memnuniyeti üst düzeyde tutuyoruz. Fiyat üzerinde ki esnekliği montaj ve sadece imalat olarak hizmet veriyoruz. Müşteri isteği üzerine sadece ferforje imalatı ya da ferforje imalatı + montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Hızlı sipariş ve sorularınıza hızlı yanıtlar için Umut Metal İnstagram hesabını kullanabilirsiniz.